Pomedytuj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Kurs medytacji

Twoja szansa na pełne zrozumienie, czym jest medytacja

Możesz uczyć się z książek albo obejrzeć kilka filmów pokazujących, jak medytować. Jednak pomyśl, czy rzeczywiście jesteś w stanie w ten sposób dotrzeć do swojego wnętrza i naprawdę zrozumieć, na czym polega medytacja?

Medytacja sama w sobie jest prosta, ale medytowanie już niekoniecznie. Książki o medytacji i filmy na jej temat pokażą Ci jedynie teorię, niestety to za mało, aby nauczyć się medytacji. To trochę jak z nauką prowadzenia samochodu. Co z tego, że poczytasz sobie o tym czy obejrzysz jakiś film? Jeżeli nie wsiądziesz do samochodu i ktoś Ci nie pokaże, jak to robić, nie zwróci uwagi na błędy, jakie możesz popełnić, to nigdy nie będziesz dobrym kierowcą.

Kursy medytacji są dokładnie tym samym, co kursy nauki jazdy.

Teoria + praktyka, razem z osobistym instruktorem.

Nauka medytacji

– osobiste doradztwo jest konieczne

Pamiętaj, że każdy jest inny. Dlatego też naturalny proces medytacji okazuje się specyficzny dla konkretnej osoby. Osobiste kierownictwo wyszkolonego i doświadczonego nauczyciela medytacji to jedyny sposób na w pełni naturalne, bezpieczne i właściwe doświadczenie jej głębi.

Daj się zatem poprowadzić dobrą ścieżką w stronę prawdziwej medytacji. Jeżeli medytacja jest nauczana poprawnie i w ściśle spersonalizowany sposób, to proces medytacji będzie całkowicie naturalny. Kurs medytacji pomoże Ci odkryć rzeczywisty jej wpływ na Twoje życie.

Zapisz się na kurs medytacji, ponieważ:

  • zrozumiesz, czym jest medytacja
  • poznasz długoterminowe efekty praktyki medytacji
  • nauczysz się techniki medytacji krok po kroku
  • uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości
  • nie będziesz błądzić w gąszczu różnych, często sprzecznych informacji

Nie wiesz, jak zacząć medytować?

Zapraszam Cię więc na mój kurs medytacji. Twój umysł jest już zaprogramowany do medytacji, a ja pomogę Ci skutecznie aktywować ten program i znaleźć klucz do otwarcia tego naturalnego procesu. Pozwól mi zostać Twoim osobistym nauczycielem medytacj

Moje kursy medytacji

DataMiejsceInstruktorWięcej informacji
1.06.2020-10.06.2020KarkonoszeJakub Majcher