Pomedytuj
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kurs medytacji

Twoja szansa na pełne zrozumienie, czym jest medytacja

Moje kursy medytacji

Naucz się skutecznej techniki medytacji przekazywanej przez wielkich Mistrzów wschodu w pięknych okolicznościach przyrody. Międzygórze słusznie nazywane jest Perłą Sudetów. Urokliwie położony Hotel nad Wodospadem, to idealne miejsce na naukę medytacji i praktykę jogi. Malownicza otaczająca przyroda i panujący spokój zachęcają do krótkich wypraw w góry lub spacerów aby delektować się jeszcze bardziej tym miejscem.

Medytację, którą praktykuję od ponad 25 lat, stosuję miliony osób na całym świecie. Dzieje się tak z 3 prostych powodów: jest skuteczne, jest bezpieczna i jest prosta. Poznasz technikę, która jest przekazywana od tysięcy lat poprzez wyszkolonych nauczycieli. Dzięki temu otrzymasz klucz do wewnętrznego spokoju. Rozmowy, wymiana doświadczeń i odpowiedzi na pytania pozwolą Ci łatwo przyswoić niezbędną wiedzę do samodzielnej praktyki.

Informacje o najbliszych o warsztatach:

Termin 6-8 maja
Zajęcia jogi i medytacji od piątku do niedzieli
Wyżywienie i nocleg w Hotelu nad Wodospadem
Cena 790 zł

Powiadom mnie o kursach medytacji

Powiadomimy Cię o planowanych kursach medytacji
Zapisz się

kurs medytacji Międzygórze

DataMiejsceInstruktorCenaTematykaZapisyWięcej informacji
6-8 maja 2022Międzygórze Hotel nad WodospademJakub Majcher790 złwarsztaty medytacji z elementami jogikontakt@pomedytuj.plCena obejmuje nocleg, wyżywienie, warsztaty medytacji, zajęcia jogi.
20 marzec 2022Dąbrówka, Stacja - nasze miejsceJakub Majcherbezpłatniewarsztaty medytacjikontakt@pomedytuj.plSpotkanie dla osób, które już uczestniczyły w kursie. Celem spotkania jest wspólna medytacji i wymiana doświadczeń.
27 luty 2022Dąbrówka, Stacja - nasze miejsceJakub Majcherbezpłatniewarsztaty medytacjikontakt@pomedytuj.plSpotkanie dla osób, które już uczestniczyły w kursie. Celem spotkania jest wspólna medytacji i wymiana doświadczeń.
5-6 luty 2022Dąbrówka, Stacja - nasze miejsceJakub Majcherwarsztaty medytacjikontakt@pomedytuj.plDwudniowe warsztaty medytacji mają na celu naukę medytacji i wyjaśnienie wszystkich zagadnień związanych z medytacją, doświadczeń podczas praktyki. W jaki sposób należy medytować aby korzyści z niej były jak największe
18 listopada 2019Studio Jogi Przestrzeń - KościanJakub Majcherwarsztaty medytacjikontakt@pomedytuj.plJednodniowe warsztaty medytacji. Celem spotkania jest wyjaśnienie zagadnień medytacji. Wspólna medytacja. Zrozumienie jakie procesy odbywają się podczas praktyki medytacji. Nauka w jaki sposób należy medytować , aby praktyka była owocna
15 maj 2016Lusowski ZdrójJakub Majcher200 złwarsztaty medytacjikontakt@pomedytuj.plJednodniowe warsztaty medytacji. Celem spotkania jest wyjaśnienie zagadnień medytacji. Wspólna medytacja. Zrozumienie jakie procesy odbywają się podczas praktyki medytacji. Nauka w jaki sposób należy medytować, aby praktyka była owocna.
15-18 luty 2012Srebrna GóraJakub Majcher690 złwarsztaty medytacjikontakt@pomedytuj.plKilkudniowe warsztaty medytacji i jogi. Nauka medytacji, zajęcia jogi. Wyżywienie, nocleg.
15-19 maj 2010Międzygórze AgroturystykaJakub Majcher690 złwarsztaty medytacji z elementami jogikontakt@pomedytuj.plCena obejmuje naukę medytacji, 2 sesje jogi dziennie, wyżywienie i noclegi. Warsztaty mają na celu wyjaśnienie, zagadnień medytacji. Omówienie procesów, które odbywają się podczas systematycznej praktyki.

Na dole strony jest informacja o najbliższych warsztatach. Jeśli planujesz zaprosić mnie i zorganizować warsztaty medytacji w swojej szkole jogi lub innym miejscu, to proszę zaplanuj to z dużym wyprzedzeniem.

Medytacja jest bardzo subtelnym wewnętrznym procesem. Wszelkie poznanie jakie człowiek gromadzi, robi, to na podstawie doświadczeń zmysłów. Natomiast medytacja wykracza poza percepcję umysłu, który głównie bazuje na zmysłach. Właśnie dlatego ważne jest, aby na początku nauki medytacji mieć kontakt z nauczycielem, który wyjaśni subtelne procesy jakie zachodzą podczas praktyki.

Możesz uczyć się z książek albo obejrzeć kilka filmów pokazujących, jak medytować. Jednak pomyśl, czy rzeczywiście jesteś w stanie w ten sposób dotrzeć do swojego wnętrza i naprawdę zrozumieć, na czym polega medytacja ze wszystkimi jej procesami ?

Medytacji Transcendentalnej jak tez każdej innej nie powinno uczyć się zdalnie. Książki o medytacji i filmy na jej temat pokażą Ci jedynie teorię, niestety to za mało, aby nauczyć się medytacji. To trochę jak z nauką prowadzenia samochodu. Co z tego, że poczytasz sobie o tym czy obejrzysz jakiś film? Jeżeli nie wsiądziesz do samochodu i ktoś Ci nie pokaże, jak to robić, nie zwróci uwagi na błędy, jakie możesz popełnić, to nigdy nie będziesz dobrym kierowcą.

Dlatego od wieków wiedza jest przekazywana dzięki wykształconym nauczycielom tej pięknej duchowej tradycji.

Kursy medytacji są dokładnie tym samym, co kursy nauki jazdy.

Teoria + praktyka, razem z osobistym nauczycielem Medytacji Transcendentalnej.

Nauka medytacji

– osobiste doradztwo jest konieczne

Pamiętaj, że każdy jest inny. Dlatego też naturalny proces medytacji okazuje się specyficzny dla konkretnej osoby. Osobiste kierownictwo wyszkolonego i doświadczonego nauczyciela medytacji to właściwy sposób na w pełni naturalne, bezpieczne i właściwe doświadczenie jej głębi.

Daj się zatem poprowadzić dobrą ścieżką w stronę prawdziwej medytacji. Jeżeli medytacja jest nauczana poprawnie i w ściśle spersonalizowany sposób, to proces medytacji będzie całkowicie naturalny i przede wszystkim poprawny i zrozumiały. Kurs medytacji pomoże Ci odkryć rzeczywisty jej wpływ na Twoje życie.

Zapisz się na kurs medytacji, ponieważ:

  • zrozumiesz, czym jest medytacja
  • poznasz długoterminowe efekty praktyki medytacji
  • nauczysz się techniki medytacji krok po kroku
  • uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości
  • nie będziesz błądzić w gąszczu różnych, często sprzecznych informacji

Nie wiesz, jak zacząć medytować?

Zapraszam Cię więc na mój kurs medytacji transcendentalnej. Twój umysł jest zdolny do medytacji, a ja pomogę Ci skutecznie aktywować ten program i znaleźć klucz do otwarcia tego pięknego naturalnego procesu. Pozwól mi zostać Twoim osobistym nauczycielem medytacji.